Luxury 3Br Wembley Stadium View

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View Λονδίνο απέχει 10 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone και μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από το Συνεδριακό Κέντρο Wembley Arena. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει κουζίνα για αυτοεξυπηρέτηση.

Το Μουσείο Αεροπορίας Royal Air Force Museum London απέχει 4 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα και το Στάδιο Γουέμπλεϊ είναι σε απόσταση 950 μέτρων. Το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Wembley Park. Αυτό το διαμέρισμα επίσης απέχει 7 χλμ. από το Μουσείο Museum of Brands. Η στάση λεωφορείων Empire Way είναι σε απόσταση μόνο 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luxury 3Br Wembley Stadium View Λονδίνο
Wembley Stadium Apartments By Sleepy Lodge London
Τιμή μόνο για κινητά

Wembley Stadium Apartments By Sleepy Lodge London

9.1
Άριστο 263 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 300 USD 270
ανά νύχτα
Arte Stays - Modern And Newly Refurbished Penthouse - Heart Of Wembley - W Private Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Arte Stays - Modern And Newly Refurbished Penthouse - Heart Of Wembley - W Private Parking

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
748 μ από το κατάλυμα
Cosy 2-Bed Maisonette With Private Garage In Wembley
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy 2-Bed Maisonette With Private Garage In Wembley

6.2
Ευχάριστο 35 σχόλια
962 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View;
      Το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View βρίσκεται κοντά σε Συνεδριακό Κέντρο Wembley Arena.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View περιλαμβάνουν Μουσείο Museum of Brands, Μουσείο Αεροπορίας Royal Air Force Museum London καθώς και Στάδιο Γουέμπλεϊ.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View περιλαμβάνουν Hola Guacamole και The Ugly Duckling και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το διαμέρισμα Luxury 3Br Wembley Stadium View προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luxury 3Br Wembley Stadium View Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο